Головний редактор:
Беркман Любов Наумівна, доктор технічних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи, Державний університет телекомунікацій, Україна.

Заступник головного редактора:
Савченко Віталій Анатолійович, доктор технічних наук, професор, Директор Навчально-наукового інституту захисту інформації, Державний університет телекомунікацій, Україна.

Відповідальний секретар:
Срібна Ірина Миколаївна, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри Інформаційних систем та технологій, Державний університет телекомунікацій, Україна.

Члени редакційної колегії:

• Бойко Юлій Миколайович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри телекомунікацій та радіотехніки, Хмельницький національний університет, Україна.
  • Вишнівський Віктор Вікторович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри Комп’ютерних наук, Державний університет телекомунікацій, Україна.
  • Гайсінський Ігорь Михайлович, доктор фізико-математичних наук, старший науковий співробітник, факультет аерокосмічної техніки, Ізраїльський технологічний інститут, Ізраїль.
  • Заїка Віктор Федорович, доктор технічних наук, доцент, завідувач кафедри Телекомунікаційних систем і мереж, Державний університет телекомунікацій, Україна.
  • Зеневич Андрій Олегович, доктор технічних наук, професор, ректор Білоруської державної академії зв’язку, Білорусія.
  • Климаш Михайло Миколайович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри Телекомунікацій, Національний університет «Львівська політехніка», Україна.
  • Лунтовський Андрій Олегович, доктор технічних наук, професор, професор Університету BA Dresden, Німеччина.
  • Мусієнко Андрій Петрович, доктор технічних наук, доцент кафедри Вищої математики, Державний університет телекомунікацій, Україна.
  • Онищенко Вікторія Валерівна, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри Інженерії програмного забезпечення, Державний університет телекомунікацій, Україна.
  • Сторчак Каміла Павлівна, доктор технічних наук, доцент, завідувач кафедри Інформаційних систем та технологій, Державний університет телекомунікацій, Україна.
  • Ткаченко Ольга Миколаївна, доктор технічних наук, доцент, завідувач кафедри Комп’ютерної інженерії, Державний університет телекомунікацій, Україна.
  • Толубко Володимир Борисович, доктор технічних наук, професор, ректор Державного університету телекомунікацій, Україна.
  • Трембовецький Максим Петрович, доктор технічних наук, старший науковий співробітник, завідувач кафедри Енергоефективних технологій, Державний університет телекомунікацій, Україна.
  • Шостак Ігор Володимирович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри Інженерії програмного забезпечення, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут, Україна.